Şehirlerarası Evcil Hayvan Taşıma

Uçak veya Otobüs ile çıkacağınız yolculuklarda minik dostumuzun sıcak veya soğuk, havasız bagajlarda eziyet çekerek yolculuk etmesine göz yummuyoruz.

Uçak ile yapılacak yolculuklarda pahalı ücret farkları, gereksiz prosedürler ve havasız bagaj bölümünde yaşanabilecek olumsuzlukları ortadan kaldırıyoruz.
Uçaklarda genellikle 8 kiloya kadar evcil hayvanlar kabin içinde sizinle seyahat edebilir fakat daha büyük evcil hayvanlar kargo bölümüne alınır. Fakat bu kargo bölümü diye geçen bölüm elbette bavulların taşındığı bölüm değil sadece evcil hayvanların taşınmasına ayrılmış olan oda sıcaklığındaki bir bölümdür. Bu bölümün olmadığı uçaklarda zaten evcil hayvan taşımacılığı da yapılmaz.

Otobüs ile yapılacak sıkıntılı bagaj bölümü yolculuklarını, molasız uzun yolları ve bu seyahatlerin vereceği sıkıntıları bitiriyoruz. Bu yollardan geçmiş biri olarak molalarda ki sıkıntılarınızı biliyor, biri bagajı açsa da minik dostumuz hava alsa diye çektiğiniz üzüntüleri tahmin ediyoruz. 

Biz pettransferi.com olarak Minik dostumuzun çıkacağı şehirler arası seyahatlerinde klimalı araçlarımız ve uzman ekibimiz ile onların hak ettiği şekilde konforlu, güvenli ve sağlıklı bir şekilde seyahat etmelerini sağlıyoruz.

Dilerseniz Minik Dostumuzun yanına aracımızdaki mevcut duruma göre refakatçide alabiliyoruz. 

Artık şehirlerarası taşımada VIP hizmet alabileceğiniz bir dostunuz var.

Minik dostumuzun tek başına ve rahat yolculuk etmesi için elimizden geleni yapıyor, ona özel hizmet veriyor, onun ihtiyaçlarını baz alarak yolculuk planımızı yapıyoruz.

Siz bizim planımıza göre şehirlerarası yolculuk yapmayacak, planlamayı beraber yapacağız. Pettransferi.com'da başta güvenli yolculuk, sağlıklı transfer hedef tutulmakta yolculuk planlaması sizin isteklerinize göre yapılmaktadır.

Pettransferi.com olarak ihtiyaç duyduğunuz her yerde hizmetinizdeyiz.

Bizi aramanız ve irtibata geçmeniz için size bir telefon kadar yakınız. 

Size bir telefon kadar yakınız ;  0 505 075 51 31

 

Özel Notlar:

  • Lütfen transferlerinizi önceden planlayarak, telefonla arayarak rezervasyon yaptırınız.
  • Tüm seyahatlerimiz sonrası aracımız ve ekipmanlarımız dezenfekte edilmektedir. Rezervasyonunuza göre araçlarımız sizin için özel hazırlanmaktadır. 
  • Minik dostumuzun güvenliği ve sağlığı için bir rahatsızlığı veya alerjisi varsa bize bildirmeniz gerekmektedir. 
  • Sürüş güvenliği için seyahati boyunca minik dostumuz kendisine ait aracımızdaki özel bölümünde kalacaktır. 
  • Daha önceki araç tecrübelerinde sorun olmadı ve araç ile seyahate alışık ise kafese koyma zorunluluğumuz yoktur. Kafes tercih ederseniz lütfen bunu bildiriniz.

Yorumlar  

0 #2 EMEL 28-05-2020 19:03
Mustafa Bey ilginize tesekkur ederiz.
Şehirlerarası yollar kapalıyken bize verdiğiniz profesyonel hizmet için minnettarız.
Sayenizde 4 köpek sahiplendirdik ve sizin çok uygun fiyatlarınız sayesinde kimseye yük olmadan bu güzel hizmeti tamamladık.
Hayırlı çalışmalar dileriz.
Alıntı
+1 #1 CENGİZ SAKA 11-09-2019 15:19
selamlar

setter cınsı 3 bucuk yasında erkek kopegimi beylikdüzü istanbuldan sılıfke tasucuna transfer yapılmasını ıstıyorum tarıh nemoı degıl akdenıze transfer yapılacak dıger pet ler ıle transfer yapabılırsınız bunagore cok ekonommık fıyat rıca ederım

cengiz saka
05300852447
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile