Şehir içi Evcil Hayvan Taşıma

İstanbul gibi ulaşımın zor olduğu bir şehirde, minik dostumuz ile gezerken veya veteriner hekime gitmeye çalıştığımız zamanlarda, toplu taşıma araçlarına minik dostumuz kabul edilmediğinde bu sizi üzmesin, Taksiye binmeye çalışırken araca alınmamak canınızı sıkmasın. 

Artık şehir içi taşımada
kullanabileceğiniz bir yardımcınız var.

Bireysel olarak bile ulaşımın zor olduğu şehrimizde, minik dostlarımız ile  gitmek istediğiniz yere minik dostunuzun hak ettiği konfor ile sorunsuz, hijyenik ve hızlı bir şekilde ulaşabilmesi için Pettransferi.com olarak sizlerin hizmetinizdeyiz.

Veteriner Hizmetlerini dilerseniz sizinle gidip yapıyor, istemezseniz biz sevgili dostumuza eşlik edip tedavi veya teşhis sonrası yine size geri getiriyoruz.

Pettransferi.com olarak ihtiyaç duyduğunuz her yerde hizmetinizdeyiz.

Bizi aramanız ve irtibata geçmeniz için size bir telefon kadar yakınız. 

Size bir telefon kadar yakınız ;  0 505 075 51 31

 

 

Özel Notlar:

  • Lütfen transferlerinizi önceden planlayarak, telefonla arayarak rezervasyon yaptırınız.
  • Tüm seyahatlerimiz sonrası aracımız ve ekipmanlarımız dezenfekte edilmektedir. Rezervasyonunuza göre araçlarımız sizin için özel hazırlanmaktadır.
  • Minik dostumuzun güvenliği ve sağlığı için bir rahatsızlığı veya alerjisi varsa bize bildirmeniz gerekmektedir. 
  • Sürüş güvenliği için seyahati boyunca minik dostumuz kendisine ait aracımızdaki özel bölümünde kalacaktır. 
  • Daha önceki araç tecrübelerinde sorun olmadı ve araç ile seyahate alışık ise kafese koyma zorunluluğumuz yoktur. Kafes tercih ederseniz lütfen bunu bildiriniz.

 

Yorumlar  

+2 #2 Ufuk Çakır 21-04-2019 21:36
Her zaman desteklerini esirgemeyen Mustafa Beye teşekkür ediyoruz. Bizim için Marmaris'e kadar direksiyon salladı. Verdiği hizmet tartışmasız harika. Uzun zaman çalışmak ümidiyle... Herkese Tavsiye ederiz.
Alıntı
+2 #1 GİZEM 29-09-2017 21:03
Çok güzel bir hizmet aldık. Rahatça köpeğimizle tatile gittik ve döndük. Yolda vaktin nasıl geçtiğini anlamadık bile. Mustafa Bey ile uzun süre iletişimde olacağımızdan eminim :) Seyahat etmeyi çok seven Zoi de biz de çok memnun kaldık :) Tekrar teşekkür ederiz.
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile